Zlatá stezka


Přejít na obsah

Hlavní menu:

 

Návštěvnost :
[   ]


CZ_flag

Dnes je :


Úvodní stránka 

Ubytovací služby v soukromí Penzionu na Zlaté stezce v Českém ráji

Penzion Zlatá stezka
Libošovice 14
507 44 Libošovice
okres Jičín
Česká republika

IČ : 76244709
tel.:+420 720 582 346 ...............Vážení turističtí přátelé, naši hosté,

dovolujeme si Vám poskytnout bližší informace o ubytovacích službách v Penzionu
na "
Zlaté stezce " v Českém ráji v obci Libošovice.

Ubytování v Penzionu "
Zlatá stezka " je vhodné pro týdenní rodinnou rekreaci se zaměřením na pěší, či cyklo turistiku v překrásném přírodním prostředí evropského geoparku Český ráj. Pobyt u nás přispěje k Vašemu duševnímu odpočinku a k upevnění Vašeho zdraví při fyzickém pohybu ve zdravém, převážně lesním životním prostředí.

Obec Libošovice –
www.libosovice.craj.cz - se nachází uvnitř prostředí Českého ráje a jejími okolními pamětihodnostmi jsou zámek HUMPRECHT, hrad KOST a zřícenina skalního hradu TROSKY. Naší obcí prochází tzv. Zlatá stezka Českého ráje – značená červeně, ale i další turistické stezky a cyklotrasy - viz turistická mapa. Obec Libošovice je napojena na veřejnou železniční a autobusovou dopravu, včetně turistické sezónní, kterou je možné využít k dopravě k nám, popřípadě i do blízkosti zajímavých turistických a přírodních památek, umožňujících Vám bohaté kulturní a sportovní turistické prožití u nás stráveného času.

V okolí se nacházejí, obce Vesec a Nepřívěč – 2 km, města Sobotka – 4 km, Turnov – 15 km, Jičín – 14 km, hrady Kost – 3 km, Kozlov – 11 km, Valečov – 16 km, Valdštejn –12 km , Pařez – 12 km, zříceniny hradů Trosky – 8 km, Frydštejn a Vranov – 23 km, zámky Humprecht – 3 km, Hrubá skála – 10 km, Dětenice – 15 km, Staré hrady – 15 km, Sychrov – 20 km. Geologicky zajímavé jsou Prachovské skály – 8 km, údolí Plakánek – 3 km, Hruboskalské skalní město – 9 km a další.

Katalog ubytování v ČR Katalog Beherbergen in der CR Katalog zakwaterowanie w ČR Catalogue accommodation in ČR

Děkujeme Vám za Vaši návštěvu
Zpět na obsah | Zpět na hlavní menu